30

Все новости

Paskudne złamanie Mbappe. Gwiazdor znokautowany, zalał się krwią [WIDEO]

Sport w INTERIA.PL

Kylian Mbappe miał kluczowy udział przy jedynej bramce strzelonej przez Francję w pierwszym meczu na Euro 2024 z Austrią, która padła w pierwszej połowie. Druga odsłona natomiast była dla kapitana reprezentacji Francji pasmem niepowodzeń. Najpierw zmarnował on stuprocentową okazję do strzelenia gola, a kilka chwil później złamał nos w wyniku starcia z jednym z rywali w polu karnym.

Paskudne złamanie Mbappe. Gwiazdor znokautowany, zalał się krwią [WIDEO] - Interia Sport

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Paskudne złamanie Mbappe. Gwiazdor znokautowany, zalał się krwią [WIDEO]  Interia Sport
  2. Bolesna kontuzja Kyliana Mbappe. Od razu pojawiła się krew [WIDEO]  Przegląd Sportowy Onet
  3. Mbappé z podejrzeniem złamanego nosa  RealMadryt.pl
  4. Euro 2024. Mbappe opuścił boisko z rozbitym nosem. W meczu Austria - Francja zdecydował samobój  Dziennik.pl
  5. 4 tysiące kibiców przyszło zobaczyć Francuzów i Mbappe. A tu rozczarowanie  Sportowefakty

Wiemy, co się musi stać, żeby Polska wyszła z grupy. Jasny scenariusz!

Sport.pl

W niedzielę reprezentacja Polski rozpoczęła mistrzostwa Europy od porażki 1:2 z Holandią, choć momentami wydawało się, że może marzyć nawet o zwycięstwie. Dzień później odbyło się ważne spotkanie w naszej grupie. Austriacy przegrali z Francją 0:1, z czego mogą cieszyć się nasi kadrowicze. Co musi się stać, aby Polska wyszła z grupy D na Euro 2024? Oto potencjalne scenariusze.

Skromna wygrana Francuzów. Mbappe nie dokończył meczu

Polsatnews.pl (sport)

Reprezentacja Francji pokonała 1:0 Austrię w meczu grupy D piłkarskich mistrzostw Europy 2024. Jedyna bramka padła w pierwszej połowie, a samobójcze trafienie zaliczył Maximilian Wober. W końcówce meczu boisko z powodu urazu nosa musiał opuścić Kylian Mbappe.

Nie żyje producent muzyczny Dario G - TVN24

1. Nie żyje producent muzyczny Dario G  TVN24
  2. Legenda popu lat 90. nie żyje. Przegrał z nowotworem  o2
  3. śmierć Nie żyje twórca wielkich hitów muzycznych  tysol.pl
  4. Zmarł Paul Spencer znany jako Dario G. Brytyjski gwiazdor lat 90. przegrał walkę z rakiem. Miał 53-lata  Rozrywka Radio ZET