Новости за 15.09.2024

Trump campaign says former US President safe following gunshots in his vicinity

BigNewsNetwork.com (sports)

Washington, DC [US], September 16 (ANI): Former US President Donald Trump is "safe following gunshots in his vicinity," the Trump Campaign said in a statement on Sunday, according to CNN. The former president was playing golf at West Palm Beach's Trump International Golf Club. As per a reliable source, the course was immediately secured following gunshots in the vicinity. "President Trump is safe following gunshots in his

Feio wszedł na konferencję po porażce i się zaczęło. Szpila w prezesa i... drony

Sport w INTERIA.PL

Niedziela z PKO BP Ekstraklasą zakończyła się wielkim hitem ósmej kolejki rozgrywek - oto bowiem Legia Warszawa podjęła przy Łazienkowskiej drużynę Rakowa Częstochowa, przegrywając jednak z gośćmi 0:1 po trafieniu Jeana Carlosa z pierwszej połowy. Po końcowym gwizdku trener "Wojskowych" Goncalo Feio stwierdził, że mimo porażki to jego zespół był lepszy na murawie. Szczególnie wiele uwagi przyciągnęła jednak pewna szpilka ze strony Portugalczyka wymierzona w Piotra Obidzińskiego...

Адриен Рабьо продолжит карьеру в "Марселе".

Футбол на Куличках (football.kulichki.net)

Экс-хавбек туринского «Ювентуса» Адриен Рабьо продолжит карьеру в «Марселе», информирует RMC Sport. По информации источника, в ближайшие 48 часов ...

Feio postanowił, że będzie o nim głośno. Oto co powiedział po meczu z Rakowem

Sport.pl

Legia Warszawa może czuć się niezwykle rozczarowana. Po imponującym zwycięstwie z Motorem Lublin wszyscy fani spodziewali się, że uda jej się powtórzyć sukces w spotkaniu z Rakowem. Piłkarze Goncalo Feio zagrali jednak słabo i polegli 0:1 po golu Jeana Carlosa. Szkoleniowiec uważa, że wynik jest niesprawiedliwy. - Dziś przegrała lepsza drużyna - oznajmił na konferencji prasowej.

Wielki dzień Piotra Zielińskiego. Długo na to czekał, w końcu się udało

Piotr Zieliński tego lata zamienił SSC Napoli na ekipę mistrza Włoch, a więc Inter Mediolan. Reprezentant Polski początek w nowych barwach miał nieudany, bo przed wrześniową przerwą na kadry nie było mu dane zadebiutować. To zmieniło się zaraz po niej. Polak pojawił się na murawie w 56. minucie spotkania Serie A przeciwko AC Monza przy wyniku 0:0 na wyjeździe i w końcu doczekał się debiutu. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Piastri's Perfect Performance - F1 Azerbaijan GP Race Reaction

Motorsport.com (ru)

McLaren's Oscar Piastri took a phenomenal second career win in Baku after battling with polesitter Charles Leclerc. Mercedes' George Russell took a surprising podium after a dramatic late crash between Sergio Perez and Carlos Sainz. Alex Kalinaukas and Jake Boxall-Legge dive into all the highlights and controversies of the 2024 Azerbaijan Grand Prix.