30

Все новости

Rewelacyjna seria Polek trwa! Powtórzyły wielki wyczyn "Złotek"

Sport.pl

Na polskie siatkarki wciąż nie ma mocnych w tegorocznej Lidze Narodów! Na koniec drugiego turnieju pokonały w hitowym meczu w Arlington Amerykanki 3:1 (29:27, 25:22, 20:25, 25:23), a jeszcze bardziej niż komplet zwycięstw po ośmiu spotkaniach imponuje to, że oddały w nich rywalkom zaledwie dwa sety. Dodatkowo wygrały też właśnie 11. mecz z rzędu o stawkę, dzięki czemu wyrównały wyczyn słynnych "Złotek".

Boniek tam był. Tak zareagował, gdy zobaczył "pożar" na Wembley

Sport.pl

Podczas drugiej połowy finałowego starcia między Realem Madryt a Borussią Dortmund niewiele działo się na murawie. Mimo to nie nudzili się kibice obu zespołów, którzy żywiołowo dopingowali piłkarzy, by ci wykrzesali jeszcze z siebie resztki sił. Fani niemieckiej drużyny przygotowali nawet wyjątkową oprawę, która zrobiła niemałe wrażenie na wszystkich oglądających. "Nareszcie" - podsumował wiceprezydent UEFA Zbigniew Boniek.

Oto co się stało po finale Ligi Mistrzów. "Konflikt". Przykre obrazki

Sport.pl

"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywa Real Madryt" - tak, zmieniając słowa legendarnego Gary'ego Linekera, można powiedzieć o rozgrywkach Ligi Mistrzów. W sobotę na londyńskim Wembley nie było inaczej. Borussia Dortmund mogła czuć się jak u siebie, a "You'll never walk alone" śpiewał wspólnie z jej kibicami nawet obecny na trybunach Juergen Klopp. I nawet to nie pomogło na króla Ligi Mistrzów, jakim jest Real. Bo choć w pierwszej połowie Niemcy zagrali... Читать дальше...

Internet zapłonął po tym, czego dokonał Real Madryt! Oto co piszą. "Znowu"

Sport.pl

"Niezniszczalni. Niezatapialni", Boski klub, "Jedna z najlepszych drużyn w historii sportu" - takie określenia padają w kontekście Realu Madryt. Drużyna Carlo Ancelottiego pokonała Borussię Dortmund 2:0 i sięgnęła po 15. w historii puchar Ligi Mistrzów i piąty w tej dekadzie. Zachwytów nad wyczynem madrytczyków nie kryją dziennikarze i eksperci.

Czerwona kartka dla piłkarza Realu? Jose Mourinho przemówił

Sport.pl

Vincius Junior zdobył bramkę na 2:0 w finale Ligi Mistrzów, ale niewiele brakowało, a mogłoby go na boisku nie być. Takiego zdania jest Jose Mourinho, którego zdaniem w pierwszej połowie finału doszło do kontrowersji. Portugalski szkoleniowiec był gościem studia w stacji TNT Sports i odniósł się do jednej z sytuacji z udziałem Brazylijczyka.

Tak finał Ligi Mistrzów wpłynął na sytuację... Wisły Kraków. To nie żart! [WIDEO]

Sport.pl

Finał Ligi Mistrzów jak zwykle wzbudził olbrzymie zainteresowanie na całym świecie. Okazuje się, że szczególnie mocno w jego trakcie biły serca kibiców... Wisły Kraków. A to dlatego, że wynik starcia Borussii Dortmund z Realem Madryt mocno wpłynął na sytuację polskiego klubu w kontekście walki o europejskie puchary. Co dla niego oznacza zwycięstwo Realu?

Kuriozum! Real wysyła przelew Borussii Dortmund po finale Ligi Mistrzów

Sport.pl

20 milionów euro - tyle wpłynie na konto Borussii Dortmund po sobotnim finale Ligi Mistrzów. Aż 4,5 miliona euro Niemcy otrzymają od Realu Madryt i będzie to kolejny bonus za transfer Jude'a Bellinghama. Według niemieckich mediów taki zapis był w umowie sporządzonej podczas transakcji. Pozostałą kwotę 15,5 miliona Borussii wypłaci UEFA i będzie to premia za udział w finale.

Rosyjska "ingerencja" w Londynie. Wiemy, kto stoi za chaosem w finale Ligi Mistrzów

Sport.pl

Do absurdalnych scen doszło w pierwszych minutach finałowego meczu Ligi Mistrzów między Borussią Dortmund a Realem Madryt. Aż trzech kibiców wbiegło bezkarnie na murawę, na co biernie zareagowały służby porządkowe. Jak się okazuje, przed spotkaniem jeden z rosyjskich streamerów rzucił wyzwanie każdemu, kto pojawi się na boisku. Ustalił niebotyczną nagrodę finansową.