2024

Новости за 24.08.2024

India secure Asian Games quotas in surfing

BigNewsNetwork.com (sports)

Thulusdhoo [Maldives], August 24 (ANI): In a significant day for Indian surfing, the team participating in the Asian Surfing Championships 2024 has secured its first-ever quotas for the upcoming Asian Games 2026, with one spot each for men and women. These quotas have been earned based on the ranking points accumulated by Indian surfers in the championship. Kishore Kumar who advanced into the championships' semi-final yes

DIRECT. OL-Monaco: Lyon chute encore, Monaco enchaîne - RMC Sport

Sport - Google Actualités

1. DIRECT. OL-Monaco: Lyon chute encore, Monaco enchaîne  RMC Sport
  2. C’est déjà la crise à l’OL !  Foot Mercato
  3. Les notes d'OL-Monaco : Ben Seghir avec finesse, Lacazette avec maladresse (undefined)  L'Équipe
  4. OL – AS Monaco : Les Monégasques punissent des Lyonnais déjà en grandes dif…  20 Minutes
  5. Football. Un OL sans ressort, réduit au silence par Monaco  Le Progrès

FC Barcelona świetnie weszła w mecz, tak padł pierwszy gol. Bramkarz zaskoczony [WIDEO]

Sport w INTERIA.PL

FC Barcelona w sobotę mierzyła się u siebie z Athletikiem w ramach drugiej kolejki La Ligi. Chociaż na rynku transferowym "Blaugrana" w ostatnim czasie najczęściej notuje kompromitujące wpadki, trener Hansi Flick miał nadzieję na drugie ligowe zwycięstwo z rzędu. Jeszcze przed upływem półgodziny Niemiec miał powody do radości, bo jego gwiazdor zdołał zapewnić gospodarzom prowadzenie po pięknym strzale z dystansu. Niestety dla fanów gospodarzy, nie udało im się utrzymać prowadzenia do przerwy.

Станкович рассказал, почему поцеловал удалённого Эраковича

Евро-футбол.ру

Главный тренер московского «Спартака» Деян Станкович рассказал, почему поцеловал в голову удалённого защитника питерского «Зенита» Страхинью Эраковича в матче шестого тура Российской премьер-лиги

Zane Smith: "I've been put in a tough spot" with Trackhouse deal ending

Motorsport.com (ru)

"Obviously, I am disappointed that I've been put in a tough spot," said Smith in a release on Saturday."I am diligently exploring quality driving opportunities and hope to quickly wrap up my plans for next year. Meanwhile, kudos to our No. 71 Cup team. We've turned our year around this summer with six top-20 finishes in the last ten races, which includes a top-10 last weekend and a runner-up ...Keep reading

LIVE! Maina mit der Chance nach 34 Sekunden

Kicker.de

Zum Abschluss des Zweitliga-Samstags steht das Abendspiel zwischen dem 1. FC Köln und Eintracht Braunschweig auf dem Programm. Während der FC bislang nur einen Punkt sammelte und noch auf den ersten Sieg wartet, reist der BTSV gar punktlos an den Rhein.

Sędzina o sytuacji w finale igrzysk olimpijskich: Magiczna chwila

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

W Warszawie trwają ORLEN mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej. Wśród arbitrów jest Agnieszka Myszkowska. Polka prowadziła mecz finałowy siatkarek plażowych podczas igrzysk olimpijskich w Paryżu. – Sędziowie do każdego spotkania starają się podejść tak samo. Każdy mecz jest ważny dla zawodników, oni zostawiają serce na piasku. Oczywiście jest stres i są emocje, że sędziuje się […]

Читать дальше...

Szalony mecz w Ekstraklasie! Pięć goli i dwie czerwone kartki

Sport.pl

W poprzedniej kolejce Cracovia zagrała świetne spotkanie z Jagiellonią Białystok i pokonała na wyjeździe mistrza Polski aż 4:2. Kibice, którzy liczyli na powtórkę tego widowiska, się nie zawiedli. W pierwszej połowie lepiej grał Górnik, który wygrał ją 2:1. I to mimo tego, że nie mógł zagrać Lukas Podolski. Największe emocje przyszły jednak po przerwie. Cracovia zaczęła szaloną pogoń za wynikiem.

Maks Kaśnikowski kontra Pedro Martinez w 1. rundzie US Open. Śledź przebieg spotkania w Interii

Wielki sukces Maksa Kaśnikowskiego! Polski tenisistka wygrał trzy mecze w kwalifikacjach do US Open i zagra w głównym turnieju. Dla Polaka będzie to pierwszy występ w turnieju wielkoszlemowym. W 1. rundzie jego rywalem będzie Pedro Martinez. Hiszpan to 43. rakieta rankingu ATP i to on będzie faworytem tego starcia. Czy Maks Kaśnikowski sprawi niespodziankę i pokona wyżej sklasyfikowanego przeciwnika? Zapraszamy na relację na żywo.

Les deux astronautes bloqués dans l'ISS rentreront sur Terre en février 2025 avec SpaceX - FRANCE 24

1. Les deux astronautes bloqués dans l'ISS rentreront sur Terre en février 2025 avec SpaceX  FRANCE 24
  2. Les deux astronautes de la mission de Boeing défectueuse ne reviendront sur Terre qu’en février 2025 avec SpaceX  Le Monde
  3. Les deux astronautes bloqués rentreront avec SpaceX dans huit mois  20 Minutes
  4. Les astronautes de la Nasa naufragés sur l’ISS vont devoir y rester jusqu’en 2025  Le HuffPost
  5. Pour Boeing, un sauvetage de SpaceX "embarrassant" et malvenu  Sciences... Читать дальше...

Diretta Udinese-Lazio: Lucca sblocca al 5' LIVE - Corriere dello Sport

Sport - Google News (it)

1. Diretta Udinese-Lazio: Lucca sblocca al 5' LIVE  Corriere dello Sport
  2. Serie A, Udinese-Lazio 2-1  Agenzia ANSA
  3. Udinese-Lazio, il gol dei friulani con i laziali fermi: cosa è successo  la Repubblica
  4. Udinese-Lazio: il guardalinee alza la bandierina, ma il gol di Lucca è buono - Sportmediaset  Sport Mediaset
  5. Diretta Udinese-Lazio 2-0: raddoppio di Thauvin, friulani in inferiorità numerica  ilmessaggero.it