2024

Новости за 08.08.2024

Sinner surges in Montreal opener

ATPWorldTour.com (Tennis)

pTop seed a href='https://www.atptour.com/en/players/jannik-sinner/s0ag/overview'Jannik Sinner/a began his title defence in dominant fashion Thursday at the Omnium Banque National preacute;senteacute; par Rogers. Competing in his first singles match 30 days on from his a href='https://www.atptour.com/en/tournaments/wimbledon/540/overview'Wimbledon/a quarter-final run, the Italian raced past Croatian a href='https://www.atptour.com/en/players/borna-coric/cg80/overview'Borna Coric/a 6-2, 6-4 in Montreal./p... Читать дальше...

Sułek-Schubert ósma po pierwszym dniu siedmioboju

Polsatnews.pl (sport)

Adrianna Sułek z dorobkiem 3770 pkt zajmuje ósme miejsce po pierwszym dniu siedmioboju w igrzyskach olimpijskich w Paryżu. Prowadzi Brytyjka Katarina Johnson-Thompson (4055) przed Belgijką Nafissatou Thiam (4007) i Amerykanką Anną Hall (3956).

Американка Маклафлин выиграла золото ОИ, установив мировой рекорд

Газета.Ru (спорт)

Американская легкоатлетка Сидни Маклафлин стала победительницей в беге на дистанции 400 м с барьерами на Олимпиаде-2024 в Париже, установив мировой рекорд. 25-летняя спортсменка показала результат 50,37 сек. Второе место заняла ее ...

'Today was Pakistan's day': Neeraj's father proud of his son's silver medal

Timesofindia.indiatimes.com (sports)

Neeraj Chopra's quest to secure back-to-back javelin gold medals at the Paris Olympics fell short, as he settled for a silver medal. Despite not clinching the top spot, Chopra's father couldn't contain his happiness over his son's impressive achievement.

Katastrofa Wisły w drugiej połowie meczu w LKE. A było już dobrze

Sport.pl

Po bardzo dobrej pierwszej połowie i bramce Angela Rodado piłkarze Wisły Kraków do przerwy prowadzili na wyjeździe ze Spartakiem Trnawa w meczu III rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. Tyle że w drugiej połowie obrona "Białej Gwiazdy" kompletnie się posypała. Efekt? 3:1 dla Słowaków i bardzo trudna sytuacja Wisły przed rewanżem w Krakowie.

Pierwsza połowa dała Wiśle nadzieję. Po przerwie Spartak ją ugasił

Wisła Kraków prowadziła do przerwy 1:0 ze Spartakiem Trnawa w wyjazdowym spotkaniu trzeciej rundy eliminacji Ligi Konferencji. Po zmianie stron gospodarze zdobyli trzy bramki i to oni są w korzystniejszym położeniu przed meczem rewanżowym, który za tydzień zostanie rozegrany w stolicy Małopolski.

Z nieba do piekła. Wisła w tarapatach

SportoweFakty.wp.pl

Do przerwy było bardzo dobrze po golu Angela Rodado. Po zmianie stron Spartak Trnawa wziął się jednak do roboty i ograł Wisłę Kraków 3:1. Przed rewanżem ciężko być optymistą.