Уроженец России Гашим Магомедов, представляющий на данный момент сборную Азербайджана, завоевал серебряную медаль в соревнованиях по тхэквондо на Олимпиаде в Париже.

Kovar patzt: So muss Xabi Alonso bei der Torwartfrage nicht überlegen

Bei der 1:4-Niederlage beim FC Arsenal erwischte Matej Kovar einen schwachen Tag. Die Frage, ob der junge Tscheche schon in dieser Saison Stammkeeper Lukas Hradecky ablösen könnte, muss sich Trainer Xabi Alonso bereits jetzt nicht mehr wirklich stellen.

Cabbie who drove Southport ‘attacker’ before ‘stabbing frenzy’ is ‘traumatised’, reveals wife... - The Sun

1. Cabbie who drove Southport ‘attacker’ before ‘stabbing frenzy’ is ‘traumatised’, reveals wife...  The Sun
  2. Taxi driver, 55, who dropped off Southport 'stabber' before his alleged knife rampage at a Taylor Swift childr  Daily Mail
  3. Taxi driver who drove Southport suspect before dance class attack left 'traumatised'  The Mirror
  4. Taxi driver who dropped off Southport 'killer' 'unable to talk' after harrowing scenes  Express

Chorý po prvních gólech: Centrů na mě mohlo létat víc. Podpora lidí mě těší

iSport.cz

Zatímco v Liberci se trochu trápil, tentokrát Tomáši Chorému typologie zápasu seděla nesmírně. Dva góly, dva hlavičkou. Přesně kvůli tomu reprezentační útočník přišel. Svých předností si je vědom a klidně by rád, aby je spoluhráči ještě více využívali. „Mohlo tam možná lítat ještě víc centrů, to mě trochu mrzí. Zároveň je ale jasné, že nechceme uzpůsobovat hru jen mně,“ řekl Chorý po svém dvougólovém představení v úvodním zápase 3. předkola Ligy mistrů, ve kterém Slavia porazila belgický Saint-Gilloise 3:1.

Hložek se prosadil proti Arsenalu, prohru v přípravě ale neodvrátil

Sport.cz

Gól Adama Hložka zmírnil porážku fotbalistů Leverkusenu v přípravném utkání na hřišti Arsenalu 1:4. Český útočník přišel do hry v 63. minutě a za třináct minut zpečetil skóre zápasu. Celé utkání v brance německého mistra odchytal Matěj Kovář. Patrik Schick v Londýně chyběl.