2024

Новости за 25.07.2024

Trzy gole i czerwona kartka w meczu Wisła - Rapid. Były emocje!

Sport.pl

Wisła Kraków pojedzie do Wiednia z nadziejami na awans. Co prawda zespół Kazimierza Moskala przegrywał 0:2 z Rapidem od 53. minuty, ale był w stanie zdobyć bramkę kontaktową i ma niewielką stratę do odrobienia w rewanżu. Wisła grała całą drugą połowę w przewadze po czerwonej kartce dla Bendeguza Bolli, natomiast nie doprowadziła do remisu 2:2. Wszystko wyjaśni się w przyszły czwartek w stolicy Austrii.

Pardubice dokončují další velký transfer bývalého hráče z NHL

iSport.cz

Po Jiřím Smejkalovi a Romanu Červenkovi další pořádný transfer do Pardubic? Ano, chystá se. A tenhle je obzvlášť velký, neboť je řeč o dvoumetrovém Andreji Šustrovi. Podle informací iSport.cz se schyluje k dohodě mezi Dynamem a třiatřicetiletým obráncem, na jehož vizitce se skví 362 startů v NHL a další necelá padesátka v bitvách play off. Poslední štací plzeňského rodáka byl Kolín nad Rýnem v minulé sezoně německé DEL.

Сараево — Спартак Трнава: смотреть онлайн 25.07.2024 в 22:00, прямая трансляция матча SopCast бесплатно

LiveSport.Ru

Смотрите онлайн видеотрансляцию матча Сараево — Спартак Трнава. На выбор несколько источников для просмотра с разным качеством. Дата и время трансляции — 25.07.2024 в 22:00

Агент: "У Койта не было никаких сомнений в переходе в ЦСКА. Хотя его звали "Эвертон", "Ланс" и "Штутгарт".

Футбол на Куличках (football.kulichki.net)

Футбольный агент Анисс Бенчабане, который представляет хавбека ЦСКА Сида Ахмеда Айссауи, рассказал, что поспособствовал переходу в "армейский клуб"

Gra w przewadze nie pomogła. Trudne zadanie przed Wisłą w rewanżu

Polsatsport.pl (Piłka nożna)

Przez całą drugą połowę meczu z Rapidem Wiedeń Wisła Kraków grała w przewadze jednego zawodnika. Choć podopieczni Kazimierza Moskala mieli swoje dobre momenty, nie przełożyło się to na zwycięstwo w pierwszym spotkaniu drugiej rundy eliminacji Ligi Europy. Mecz przy Reymonta zakończył się wygraną gości z Austrii 2:1.