2024

Новости за 13.03.2024

I liga M: BBTS dał się zaskoczyć, ale tylko w pierwszym secie

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

BBTS Bielsko-Biała przez chwilę dał nadzieję młodym siatkarzom ze Spały na dobry wynik i wywiezienie punktów. Jednak po pierwszym secie bialszczanie wzięli się do roboty i ostatecznie wygrali 3:1. gospodarze dali się zaskoczyć Zdecydowanym faworytem meczu w Bielsku-Białej byli gospodarze. SMS PZPS Spała zajmuje ostatnie miejsce w lidze i ma na swoim koncie tylko jedno […]

Читать дальше...

Nowe wieści ws. afery po meczu ekstraklasy. "Wrzenie w tunelu. Trzy czerwone kartki"

Sport.pl

Mecz Piasta Gliwice z Puszczą Niepołomice był niezwykłym wydarzeniem. Spotkanie rozpoczęło się w grudniu 2023, a zakończyło w marcu 2024 roku. Wszystko przez to, że na początku grudnia stadion w Gliwicach nawiedziły obfite opady śniegu i zmusiły sędziego do przerwania meczu. Zawody dokończono dopiero w zeszłą środę. Spotkanie było niezwykle zacięte, a już po nim zrobiło się niezwykle gorąco.