2024

Новости за 20.02.2024

Прогноз на матч Марсель – Шахтер 22 февраля.

Футбол на Куличках (football.kulichki.net)

22 февраля в 23:00 по московскому времени в ответном стыковом матче плей-офф Лиги Европы «Марсель» сыграет дома против «Шахтера». Первая встреча ...

Przykra seria polskiej siatkówki. Potęga tylko postraszona. Zakończenie brutalne

Sport.pl

ŁKS Commercecon powalczył, ale przegrał w Łodzi z Vero Volley Milano w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzyń 1:3 (18:25, 25:14, 18:25, 14:25). To była różnica klas i chociaż łodzianki miały w tym meczu pozytywne momenty, choćby wygrany wysoko drugi set, to szanse na awans do półfinału w Mediolanie będą niewielkie.

[DOCUMENT] L'interrogatoire de Missak Manouchian par la police française en 1943 - Slate.fr

Sport - Google Actualités

1. [DOCUMENT] L'interrogatoire de Missak Manouchian par la police française en 1943  Slate.fr
  2. Missak Manouchian en trois documentaires, sur France 2 et Arte  Le Monde
  3. Missak Manouchian au Panthéon : comment Emmanuel Macron se sert des grandes figures pour forger son héritage politique  franceinfo
  4. Entre histoire et légende, aux origines de l'« Affiche rouge »  20 Minutes
  5. Pourquoi la présence de Marine Le Pen à la panthéonisation de Missak Manouchian pose problème... Читать дальше...

Co za słowa Xaviego o Lewandowskim. Tak ładnie go chyba jeszcze nigdy nie nazwał

Sport.pl

Po dwóch latach przerwy FC Barcelona znów zagra w fazie pucharowej Ligi Mistrzów, gdzie na etapie 1/8 finału jej rywalem będzie Napoli. W ostatnich dniach Robert Lewandowski jest w coraz lepszej formie, a jego dublet dał wygraną 2:1 nad Celtą Vigo. Tuż przed rywalizacją z Napoli Polak dostał wyjątkowy komplement od Xaviego. Trener Barcelony uważa Lewandowskiego za jednego z liderów zespołu. - To przywódca - mówi Xavi.

Тульские суворовцы стали четвёртыми в финале проекта «Мини-футбол — в школу»

«Тульский футбол»

Команда Тульского суворовского училища заняла 4-е место в третьем дивизионе всероссийского финала проекта «Мини-футбол — в школу». Выступая среди юношей 2006-07 годов рождения, в матче за 3-4-е места туляки уступили школе №2 из Саянска Иркутской области — 0:2. В дивизионе участвовали 19 команд.