2024

Новости за 27.09.2024

Kibicowska galeria z wyjazdu do Niecieczy

GKS Katowice

Zapraszamy do kibicowskiej galerii z wyjazdu do Niecieczy. Na pucharowym meczu stawiły się 453 osoby, w tym 2 kibiców Banika Ostrava, 3 Górnika Zabrze i gościnnie 1 fan Wisłoki Dębica.

Co za emocje w Lidze Europy! Polski bramkarz kontra Tottenham. Oto wyniki

Sport.pl

Nicola Zalewski nie znalazł się w kadrze AS Roma na czwartkowy hit Ligi Europy z Athletikiem Bilbao, który zakończył się remisem 1:1. Sebastian Szymański rozegrał 90 minut w zwycięskim dla Fenerbahce Stambuł meczu z Unionem St. Gilloise (2:1), a Mateusz Kochalski musiał aż trzykrotnie wyciągać piłkę z siatki w Londynie, gdzie jego Karabach Agdam przegrał z Tottenhamem aż 0:3, mimo że od 8. minuty miał przewagę jednego zawodnika po czerwonej kartce dla Rade Dragusina.

Leśnodorski mówi, gdzie spotkał "małolatów z Legii". "Chore, poj***ne"

Sport.pl

- Poj***ne - tak były prezes i współwłaściciel Legii Warszawa Bogusław Leśnodorski określa ogromne zarobki i zachowanie młodych piłkarzy klubu. Opowiedział też przy tym ciekawostkę o Jakubie Koseckim. - Gdy "Kosa" podpisał kontrakt, to nawet go nie czytał, tylko szybko pojechał odebrać porsche panamerę z salonu.

Kapitalny występ kapitan – dała Radomce punkt

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

Zdobyła połowę bloków swojej drużyny i o pięć więcej niż wszystkie środkowe rywalek razem wzięte – Kamila Witkowska zdecydowanie poprowadziła swój zespół do zaciętej walki z faworyzowanym Developresem i w dużej mierze to dzięki niej jeden punkt został w Radomiu.  MOYA Radomka Radom przegrała po tie-breaku z KS Developresem Rzeszów, ale patrząc na to, jak […]

Читать дальше...

Obajtek: Orlen łupi Polaków. Paliwo powinno być po 5,50 zł

wPolityce

"Z jednej strony bym się cieszył, gdyby było paliwo po 5,19, ale z drugiej trzeba wiedzieć jedną podstawową rzecz – jeśli paliwo będzie po 5,19, to oznacza, że gospodarka będzie przeżywała bardzo duży reset" - mówił Daniel Obajtek.

I liga M: Niewiele emocji w hicie kolejki. ChKS Chełm z kolejnym zwycięstwem

Na otwarcie trzeciej kolejki ChKS Chełm podejmował we własnej hali WKS Czarnych Radom. Pojedynek określany był mianem hitem kolejki, jednak podopieczni Krzysztofa Andrzejewskiego oddali rywalom tylko jednego seta i odnieśli kolejne zwycięstwo w rozgrywkach PLS 1.Ligi.  PEWNE OTWARCIE GOSPODARZY Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, najpierw skutecznie skontrował Paweł Rusin, a w kolejnej akcji ze środka siatki […]