31

Новости за 20.10.2024

Griezmann sauve l’Atletico face à Leganés

Sport.fr

L’Atletico Madrid a souffert mais s’est imposé 3-1 contre Leganés lors de la 10e journée de Liga. Menés après un but de Neyou, les Madrilènes ont réagi grâce à Sorloth avant qu’Antoine Griezmann ne marque le but décisif. Sorloth a scellé la victoire dans le temps additionnel.

Lamborghini-Pilot holt Meistertitel (AutoBild)

Press24.net (sport)

Aller guten Dinge sind drei: Mirko Bortolotti (I) hat im dritten Anlauf seinen ersten DTM-Titel eingefahren. Dem Wahl-Wiener reichte am Sonntag auf dem Hockenheimring Baden-Württemberg ein zweiter Platz im letzten Saisonrennen, um sich seinen Traum

Bezzecchi über Viñales: «Mochte sein Verhalten nicht» (speedweek)

Marco Bezzecchi im Australien-GP nur einen Tag nach seinem schweren Unfall Der heftige Crash am Samstag samt Krankenhausbesuch war für Marco Bezzecchi auch nach dem Rennen am Sonntag auf Phillip Island bei Melbourne/Australien noch das große Thema.

Liam Lawson baff: Von Fernando Alonso verarscht (speedweek)

Press24.net (motorsport)

Liam Lawson und Fernando Alonso Die Aufgabe von Liam Lawson als Rückkehrer zu den Racing Bulls ist simpel: Er muss die Red Bull-Leitung davon überzeugen, dass er für 2025 der richtige Mann an der Seite von Max Verstappen bei Red Bull Racing ist.

Dramatyczna końcówka w Częstochowie

SportoweFakty.wp.pl

Nadzieje były duże, rzeczywistość okazała się inna. W Częstochowie w potyczce Rakowa z Pogonią Szczecin jedyny gol padł w trzynastej minucie doliczonego czasu. Gospodarze wygrali 1:0.

Wychowanek bohaterem Liverpoolu

Nie zawiódł hit 8. kolejki Premier League. Liverpool wygrał z Chelsea 2:1 i wrócił na pierwsze miejsce w tabeli. Genialne zawody rozegrał Curtis Jones, który najpierw wywalczył rzut karny, a później strzelił zwycięskiego gola.

Co za gol Polaka w Serie A! Przypomniał się Probierzowi

Sport.pl

W fantastycznym stylu przypomniał o sobie Karol Linetty. Kapitan Torino zdobył przepiękną bramkę w niedzielnym meczu Serie A przeciwko Torino. To była 55. minuta spotkania, kiedy pomocnik uderzył pod poprzeczkę i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Simon Scufett nie miał absolutnie żadnych szans na skuteczną interwencję. Gol Polaka w ostatecznym rozrachunku nie przyniósł jednak punktów dla Torino.

Евгений Харлачев: "Нас подвела реализация".

Футбол на Куличках (football.kulichki.net)

"В целом наша команда провела неплохой матч. Достаточно хороший был первый тайм, где мы имели ряд стопроцентных возможностей для взятия ворот, но как

Szalone sceny w Ekstraklasie. Pogoń grała w dziewiątkę, gol w 103. minucie

Sport w INTERIA.PL

Mecz Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin długo zawodził oczekiwania kibiców. Na boisku nie działo się wiele, obie drużyny podchodziły do siebie z przesadną wręcz bojaźnią. Końcówka wynagrodziła jednak cierpliwym fanom absolutnie wszystko. Pogoń broniła się w dziewiątkę, a Raków jedynego gola strzelił w 13. minucie doliczonego czasu gry. Jakby tego było mało – jego autor po chwili wyleciał z boiska!