Euro-football.ru

Центрфорвард «Краснодара» Джон Кордоба поделился впечатлениями от поединка против столичного «Спартака» в рамках 12-го тура Российской премьер-лиги

Szczęka opada! Messi wszedł z ławki i zrobił to w 11 minut! Brak słów

Sport.pl

Lionel Messi jest w tym sezonie w nieziemskiej formie. W nocy z soboty na niedzielę jego Inter Miami męczył się z New England Revolution. Do przerwy było 2:2. W 57. minucie na boisku pojawił się były piłkarz Barcelony i zaczęła się magia. Inter od razu wyszedł na prowadzenie. Messi zaznaczył swoją obecność na murawie pod koniec meczu. I to w jakim stylu! Argentyńczyk strzelił hat-tricka w 11 minut.

Lionel Messi nadal zaskakuje! Drugi hat-trick w ciągu tygodnia

Polsatnews.pl (sport)

Argentyńczyk Lionel Messi, wchodząc z ławki rezerwowych, w dwanaście minut zdobył trzy bramki, a jego Inter Miami pokonał u siebie New England Revolution 6:2 w meczu amerykańskiej ligi MLS, kończącym fazę zasadniczą rozgrywek.

Watson: «После TI было только одно приглашение в команду»