31

Новости за 19.10.2024

Harry Kane bohaterem. Bayern nadal liderem Bundesligi

Polsatnews.pl (sport)

Harry Kane zanotował hat-tricka, a Bayern Monachium na Allianz Arena wygrał 4:0 z VfB Stuttgart w 7. kolejce Bundesligi. Angielski napastnik strzelił osiem goli w lidze, ale w klasyfikacji prowadzi piłkarz Eintrachtu Frankfurt Omar Marmoush z dziewięcioma bramkami.

Media o Kiwiorze: "Nie ma większego upokorzenia"

SportoweFakty.wp.pl

Jakub Kiwior sobotniego wieczoru nie zaliczy do udanych. Choć reprezentant Polski wszedł na boisko w 37. minucie, to opuścił je w... 87. minucie. Chwilę wcześniej obrońca przyczynił się do rzutu karnego dla AFC Bournemouth.

Паулу Фонсека похвалил настрой игроков «Милана» после победы над «Удинезе»

Soccer.ru (футбол)

Главный тренер «Милана» Паулу Фонсека похвалил настрой игроков после победы над «Удинезе» (1:0). «Россонери» играли в меньшинстве с 29-й минуты после удаления Тиджани Рейндерса за фол последней надежды...

Bournemouth 2-0 Arsenal (Oct 19, 2024) Game Analysis - ESPN

BigNewsNetwork.com (sports)

A brilliantly-worked Ryan Christie goal and a Justin Kluivert penalty gave Bournemouth a shock 2-0 Premier League win at home against 10-man Arsenal on Saturday, with William Saliba shown a straight red card in the first half.