2024

Новости за 30.03.2024

PL: Bez niespodzianki w Bełchatowie – komplet punktów Skry

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

Bełchatowianie we własnej hali wywiązali się z roli faworyta. Enea Czarni Radom przez trzy sety walczyli z PGE GiEK Skrą Bełchatów. Radomianie wygrali trzeciego seta, ale w kolejnym nie zdołali już pójść za ciosem. Gospodarze zdominowali czwartą partię i to Skra dopisała do swojego konta cenne punkty. Blisko, ale daleko Początek starcia to głównie wymiana […]

Читать дальше...

«Ордабасы» объявил новый трансфер

Sports.kz

Шымкентский «Ордабасы» выступил с официальным объявлением трансфера казахстанского вратаря Азамата Жомартова, передает Sports.kz со ссылкой на пресс-службу клуба.

Тульский «Арсенал» играет вничью с «Тюменью» после первого тайма

«Тульский футбол»

Тульский «Арсенал» после первого тайма домашнего матча 25-го тура первой лиги играет вничью с «Тюменью» — 0:0. Матч проходит в примерно равной борьбе. Состав «Арсенала» в первом тайме: Кокарев, Коротков, Большаков, Карамарко, Ботака-Иобома, Попов, Макаров, Лёвин, Ткачёв, Гелоян, Окоронкво.

Klub skorzystał na wpadce ZAKS-y. Dramatyczna sytuacja rywali, kuriozalna kontuzja siatkarza

Sport w INTERIA.PL

PGE GiEK Skra Bełchatów z arcyważnym zwycięstwem. W 28. kolejce siatkarskiej PlusLigi bełchatowianie we własnej zdobyli komplet punktów w meczu z Enea Czarnymi Radom. Dzięki temu Skra zachowuje realne szanse na grę w fazie play-off. Z marzeniami o utrzymaniu w elicie powoli żegnają się natomiast radomianie. Na dwie kolejki przed końcem do bezpiecznego miejsca tracą pięć punktów. Ich sytuacja jest więc niemal beznadziejna.