2024

Новости за 14.03.2024

Jakub Popiwczak nie chce zapeszać: Mam nadzieję, że to kolejny krok

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

Jastrzębski Węgiel bez straty seta pokonał w pierwszym meczu półfinału Ligi Mistrzów Ziraat Bank Ankarę, a kłopoty miał jedynie w trzecim secie. – Wytrzymaliśmy i pokazaliśmy tureckiej drużynie, że jesteśmy mocni. Nie tylko wtedy, kiedy mamy kilkupunktową przewagę, ale wtedy kiedy jesteśmy pod presją – powiedział po zwycięstwie libero mistrzów Polski, Jakub Popiwczak.  (Nie)szczęśliwy as […]

Читать дальше...

EL ONLINE: West Ham - Freiburg. Odvrátí Souček s Coufalem vyřazení?

iSport.cz

Fotbalisté West Hamu odvrací v osmifinále Evropské ligy vyřazení s Freiburgem, kterému v prvním zápase v Německu podlehli 0:1. Podaří se to anglickému celku s českými reprezentanty Tomášem Součkem a Vladimírem Coufalem? Utkání začíná v 18:45. O postup hraje i Bayer Leverkusen od 21:00 s Karabechem. Úvodní duel skončil remízou 2:2, kterou v nastaveném čase zařídil Patrick Schick. ONLINE přenosy sledujte na iSport.cz.

Girondins de Bordeaux : Des nouvelles d’Alberth Elis

Sport.fr

Le soulagement est palpable du côté des Girondins de Bordeaux alors qu’Alberth Elis se remet progressivement du terrible choc à la tête qu’il a subi le 24 février lors d’un match de Ligue 2 contre Guingamp. Évacué sur une civière et transporté d’urgence au CHU Pellegrin à Bordeaux après un traumatisme crânien, le joueur de […]

Śląsk Wrocław - Puszcza Niepołomice. Wynik meczu na żywo, relacja live. 25. kolejka PKO Ekstraklasy

Sport w INTERIA.PL

Śląsk Wrocław po przerwie zimowej jak na razie spisuje się dość słabo. Trzy razy przegrał, raz zremisował i raz wygrał. Pomimo tego wrocławianie mają tyle samo punktów co lider z Białegostoku. Puszcza z kolei walczy o utrzymanie, jednak ostatnie ligowe spotkanie wygrała już osiem kolejek temu. Oba zespoły bardzo potrzebują punktów. Faworytem bez wątpienia są gospodarze. Zapraszamy na relację na żywo.

VfB Stuttgart: Der Präsident holt zum Gegenschlag aus

SZ.de (sport)

Nach der Absetzung von Claus Vogt als Aufsichtsratschef geht der Machtkampf beim VfB Stuttgart in die nächste Runde. Der Vorwurf der Kritiker: Es war ein "rechtlich fragwürdiges" Verfahren.

Приглашаем Вас на турнир на «УРАЛЬСКИЙ ПРОРЫВ» среди юношей 2009г.р. 20-24 мая 2024г.