2024

Новости за 10.03.2024

Bolavý Salač na startu MS bez bodů: další operace! Bagnaia začal vítězně

iSport.cz

Filip Salač v prvním závodě sezony motocyklového mistrovství světa v Kataru obsadil 21. místo a zůstal daleko za bodovanou patnáctkou. Český jezdec se celý víkend potýkal s bolestmi v pravém předloktí, se kterým byl po minulé sezoně na operaci vynucené takzvaným syndromem arm pump. Po startu z 19. místa se v úvodu držel alespoň ve druhé desítce pořadí, ale pak se mírně propadl a do cíle dojel se ztrátou 41 sekund na vítěze. Po závodě v rozhovoru pro stanici Nova Sport připustil, že jej zřejmě čeká další operační zákrok.

Hoeneß: Xabi Alonso für den FC Bayern "der Richtige" - sport.de

Google News: Sport (de)

1. Hoeneß: Xabi Alonso für den FC Bayern "der Richtige"  sport.de
  2. Dieter Hoeneß zur Bayern-Trainerfrage: "Bin überzeugt, dass er der Richtige wäre"  SPORT1
  3. Eberl zur Trainersuche: "Wir haben noch mit keinem gesprochen"  kicker
  4. "Da droht keine Gefahr": Manager-Legende gibt Prognose zur Zukunft von Xabi Alonso ab  SPOX
  5. 25 Mio. Euro Ablöse? Bayern ist bereit für Alonso "die Bank zu sprengen"  fcbinside.de

PSG – Reims 2-2. SKRÓT. WIDEO (Eleven Sports)

Sport w INTERIA.PL

Bramki: 16. Abdulhamíd (sam.), 18. Ramos – 6. Munetsi (O. Diakité), 44. O. Diakité (Agbadou) Kartki: 41. Ugarte (PSG), 53. Hakimi (PSG) – 38. De Smet (REI), 54. Will Still (REI), 78. Ito (REI) Posiadanie piłki: 64 % : 36 %. Strzały na bramkę: 6:3. Strzały niecelne: 5:4. Rzuty rożne: 7:2. Spalone: 1:4. Faule: 10:12.