Март
2017

Detroit přemohl Minnesotu v prodloužení. Vyrovnával Tatár!

0

Do vedení šli v desáté minutě hosté, kdy trefil horní růžek skvěle a velmi přesně Eric Staal. 19 sekund před koncem první části však stačil Detroit zásluhou Mike Green. Ve 36. minutě to pak vzal na sebe Nate Prosser a od modré poslal ve vzduchu plachtící puk za jen přihlížejícího Howarda. Díky tomu šla Minnesota opět do vedení.

O vyrovnání se postaral už po 55. sekundách třetí třetiny slovenský útočník Tomáš Tatár a poslal tak předčasně zápas do prodloužení. V něm Andreas Athanasiou po necelých dvou minutách rozhodl o výhře Detroitu 3:2 nad Wild.

Ani Martin Hanzal za Minnesotu, ani Tomáš Nosek za Red Wings nezaznamenali žádné kanadské body. Gólman Petr Mrázek tentokrát zůstal jen na detroitské střídačce v roli náhradníka.