Август
2016

Sólo od poloviny hřiště! Posila Leicesteru vyškolila hvězdy Barcy!

0

S Leicesterem to nevypadlo po prvním poločase zrovna růžově. Barcelona s Lionelem Messim vedla po prvním poločase už 3:0. O přestávce přichystal kouč "Lišek" Claudio Ranieri hned sedm změn, na hřiště poslal i novou posilu Ahmeda Musu.

A byl to právě 23letý útočník, kdo zatím jasný zápas alespoň trochu zdramatizoval. Pochvalu zaslouží zejména za zásah z úvodu druhé půle. Z poloviny hřiště se odhodlal k velkému sólu, prchnul všem obráncům a nádhernou individuální akci zakončil gólem. Tohle byla velká paráda!

Po hodině vystrčil Musa růžky podruhé. Po chybě obrany katalánského velkoklubu uklidil míč nekompromisně pod břevno a bylo to už jen o jeden gól. Poslední slovo sice měla Barcelona, která nakonec vyhrála 4:2, nicméně Jamie Vardy, hvězda uplynulé sezony Premier League, má, zdá se, v útoku více než zdatného konkurenta.