Rosyjski gwiazdor pojechał na mundial. Brutalne słowa o USA
Andriej Arszawin skrytykował klimat panujący w USA podczas MŚ 2026. Rosjanin twierdzi, że w tamtejszych metropoliach Puchar Stanleya przyćmił zmagania FIFA. Zdecydowanie lepiej ocenił on zabawę fanów świętujących w Meksyku.
