Czterech piłkarzy pobitych. Skandal po finale baraży o 3. ligę
Po końcowym gwizdku w meczu Gromu Nowy Staw z Polonią Chodzież na boisko wbiegli chuligani. Czterech piłkarzy gości odniosło obrażenia, a bramkarz stracił przytomność. Zdarzenie wyjaśnia policja.
