Przez wiele lat byli liderami rankingu FIFA. Teraz żal na nich patrzeć
Reprezentacja Belgii zaprezentowała swoim kibicom "Horror w Hollywood". Dwa mecze, dwa punkty i strach przed odpadnięciem z MŚ - taki jest jej bilans w mundialu. A pomyśleć, że mowa o drużynie, która przez lata zajmowała 1. miejsce w rankingu FIFA.
