Brazylijczyk odszedł z Radomiaka. Kontrakt rozwiązany
Tylko przez niemal rok zawodnikiem Radomiaka Radom był Joao Pedro. Klub ogłosił w oficjalnym komunikacie, że brazylijski obrońca nie będzie już dłużej występował w zespole.
