World News
2024

Polonia II też z pucharowym awansem po poskromieniu Huraganu Wołomin!

0

Polonia II też dzisiaj może cieszyć się awansu. W V rundzie Okręgowego Pucharu Polski „Czarne Koszule” pokonały 2:1 Huragan Wołomin. Bohaterem został Adrian Rowicki, którzy strzelił 2 gole. Po 1 połowie rezerwy @polonia1911 prowadzą z Huraganem Wolomin 1:0 po bramce Adriana Rowickiego w 40 minucie z rzutu karnego pic.twitter.com/9W78kZInvO — Tomeck Fgt (@Tomeck19) September 25, 2024 Przepiękne uderzenie z wolnego Adriana Rowickiego i 2:1 dla Polonii 👊💪💪💪 pic.twitter.com/hx9uRLxhAo — Tomeck Fgt (@Tomeck19) September 25, 2024 25.09.2024...

Post Polonia II też z pucharowym awansem po poskromieniu Huraganu Wołomin! pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Czarne Koszule | KSP | Konwiktorska 6 | 1911.