Heute in Rhein-Main: Das spricht für die digitale Krankenakte

Frankfurter Allgemeine Zeitung (faz.net)

Ein Bürgermeister tritt zurück. Wichtige Fragen und Antworten zur elektronischen Patientenakte. Und die Frankfurter Buchmesse ist zu Ende gegangen. Die F.A.Z.-Hauptwache blickt auf die Themen des Tages.

SESTŘIH: Teplice překvapily na Slovácku

Sport.cz

Fotbalisté Slovácka prohráli ve 12. kole první ligy s Teplicemi 0:2 a v šestém domácím utkání v sezoně nejvyšší soutěže poprvé nebodovali. Rozhodla o tom branka Abdallaha Gninga ze 42. minuty, výhru hostí pojistil v 82. minutě střídající Filip Horský. Domácí trefili v první půli třikrát tyč a po hodině hry neproměnil Marek Havlík pokutový kop. Tým z Uherského Hradiště prohrál se Severočechy v nejvyšší soutěži po deseti duelech a zůstal sedmý. Teplice bodovaly třetí kolo po sobě, podruhé za sebou venku vyhrály a patří jim 14. Читать дальше...

Deutscher ging es nicht: „Derrick“ feiert seinen 50. Geburtstag